Вихованці Новоархангельського Будинку дитячої та юнацької творчості зустрічають гостей


Під час робочої поїздки до Новоархангельського району голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко побував у Будинку дитячої та юнацької творчості Новоархангельського НВО №2, який нещодавно розпочав роботу у новому реконструйованому приміщенні.


Наш заклад у Новоархангельську почав діяти з 1953 року. За час існування Будинок творчості змінив 3 приміщення. В це сучасне, гарне ми перейшли в кінці літа. На даний час ми працюємо за художньо-естетичним, соціально-реабілітаційним, науково-технічним та спортивно-оздоровчим напрямами. Цього навчального року 490 вихованців БДЮТу займаються в 23 гуртках, 28 групах (гурткова робота має свою мережу і в школах району). Освітній процес тут забезпечують 17 педагогічних працівників. Вихованці закладу є переможцями та лауреатами обласних, Всеукраїнських та міжнародних конкурсів.
Наші гості оглянули актову залу закладу, побували у кімнатах, де займаються юні музиканти ансамблю народних інструментів «Джерельце», відвідувачі гуртків хореографії,вокалу,  образотворчого мистецтва, м’якої іграшки та тістопластики.
 Сергій Кузьменко поспілкувався з вихованцями будинку дитячої та юнацької творчості, запропонував їм написати листи з побажаннями Святому Миколаю та пообіцяв їх передати.На знак вдячності за сучасний, новий, теплий заклад діти виготовили обереги та подарували нашим гостям.

Сергій Кузьменко після відвідування закладу наголосив" Я з величезним задоволенням побував у Будинку дитячої та юнацької творчості. Талановиті і абсолютно позитивні діти, які сьогодні думають про те, як зустрічатимуть прийдешні свята і живуть позитивним життям. А наше завдання – створити для них усі необхідні умови, що, власне, і зроблено в районі."

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Свято до Дня усиновлення в Новоархангельському БДЮТ

"Чарівниця осінь" завітала в Будинок дитячої та юнацької творчості