Мистецький проект «Відкриваємо нові таланти» у рамках культурно-мистецької акції «Майстри мистецтв-дітям»Протягом 2016 – 2017 років у рамках мистецької акції «Майстри мистецтв-дітям» було проведено 25 концертів, які відбулися у всіх районах та містах Кіровоградської області.
За цей час у мистецькому проекті взяв участь 101 колектив, а це понад 1000 дітей учасників. Кращі 20 колективів області з 11 районів приїхали на офіційне відкриття 27-го концертного сезону обласної дитячої філармонії у Кропивницькому. 
 У концертах брали участь кращі художні колективи позашкільних закладів освіти і культури в якому приймав участь і наш колектив - зразковий ансамбль народних інструментів «Джерельце», керівник ансамблю - відмінник освіти Короленко Володимир Васильович.
11 жовтня 2017 року в концертній залі Кіровоградської обласної філармонії відбувся концерт переможців мистецького проекту «Відкриваємо нові таланти», де свою творчість і талант гри на народних інструментах демонстрували зразковий ансамбль «Джерельце».


По завершенню концерту Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації вручили подяку переможцям проектуКоментарі

Популярні дописи з цього блогу

Свято до Дня усиновлення в Новоархангельському БДЮТ

Вихованці Новоархангельського Будинку дитячої та юнацької творчості зустрічають гостей

"Чарівниця осінь" завітала в Будинок дитячої та юнацької творчості